1 2 3 4 5

סגנון נקי

אתר אינטרנט הפך בשנים האחרונות, להיות בכרכטיס הביקור שלך לעולם האינטרנט. אם אין ברשותך אתר אינטרנט יפה ומקצועי, משמע העסק שלך לא קיים. העסק שלך לא מיוצג ואי אפשר למצוא אותו. אפילו הלקוחות שלך הקבועים, מחפשים את האתר שלך באינטרנט ורוצים לראות מה התחדש ולהתעדכן.

אתר לעסק שלך:

כרטיס הביקור האינטרנטי, מייצג אותך גם כשהעסק סגור. התמונות היפות מדברות בעד עצמן, האפשרות להשאיר הודעה שומרת על הלקוחות גם בשבת ובחג. העסק שלך ממשיך לעבוד גם כשהוא סגור.


עיצוב ובניית אתר לכל נושא:


סגנון נקי - אודות

מי אנחנו? למה כדאי דווקא אצלנו?

החזון שלנו ליצור אתרים בקלות ובמהירות אתרים לכל מטרה. באמצעות המערכת שלנו, ניתן לבנות אתר תוך דקות. אתר מעוצב ומושלם שחוץ מאשר להזין בו נתונים, לא צריך להתעסק עם הראות של האתר כי הכל כבר בפנים. לנוחות שלך, הכנו מערכת מספיק חכמה כדי שניתן יהיה לשנות ולהחליף בלחיצת כפתור את העיצוב של האתר בכל רגע נתון, מבלי לאבד את המידע.


למרות שהבניה היא תוך דקות, אין אנו מתפשרים על עיצוב האתר, על הטכנולוגיות בה משתמשים, האנימציות/מצגות התמונות המתחלפות, הכל ברמה גבוהה.


הנסיון שלנו בעיצוב ובניית אתרים מאפשר לנו לעזור לך להקים את האתר שתמיד רצית מבלי להתפשר על האיכות. כל מה שניתן לעשות, להחליט מהם התכנים המתאימים לאתר שלך וכיצד ברצונך לקדם אותו.מה מקבלים בעיצוב ובניית אתר אצלנו:


סגנון נקי - מידע נוסף

אז למה בכלל אתר, או מה זה נותן לי:

אתר מקצועי מעלה את העסק שלך לרמה אחת מעל. הרשתות החברתיות הן אמצעי חשוב מאוד ואנחנו לא מזלזלים בהן לרגע וכל עסק צריך דף, אך דף אחד ברשת חברתית – כל אחד יכול לעשות בעצמו, נראה אותו הדבר ולא מראה על השקעה מיוחדת. לקוחות מחפשים את אתר האינטרנט כדי להבין שמדובר בעסק יוקרתי שקיים כבר תקופת זמן, זה מראה שבעל העסק אמין ולא סתם מישהו שצץ אתמול. כדי שיקחו אותך ברצינות, העסק שלך חייב להראות רציני ומושקע. אתר אינטרנט עושה את העבודה.


חוות דעת מלקוחות – ניתן להזין לאתר חוות דעת של לקוחות כדי למשוך לקוחות מרוצים נוספים.


האתר עובד בשבילך גם כשהעסק סגור. אמצעי להפצת מידע רלוונטי ואמין, כתיבת מאמרים ונושאים שיכולים לקדם את העסק שלך קדימה. נושאים והתמחויות שניתן להתבלט בהם אם הטקסטים יהיו כתובים כראוי. כל דף באתר יכול לעבוד כדף נחיתה המזמן את הלקוחות.


העלאת תמונות מקצועיות, הצגת התמונות במצגת איכותית ויפה שמראה ללקוחות שמדובר בעסק מוצלח.


אפשרות הוספת תשלומים בכרטיס אשראי. העולם בו אנו חיים מתקדם קדימה ורוב האנשים היום, לא מסתובבים עם שטרות בארנק. התלות הזו בהליכה לבנק והוצאת כספים, מעצבנת לקוחות שרוצים שירות. הוספת דף תשלום בכרטיס אשראי פותרת לך את הבעיה. חשוב לציין שהוספת דף תשלום בכרטיס אשראי ניתנת בתוספת תשלום חד פעמית.


גם כאשר העסק אינו מקודם בתשלום באינטרנט, אם הוא נבנה נכון, יכול לשרת אותך. אנשים נכנסים לבדוק מה העסק שלך שווה ומה הוא מספק לקהל לקוחותיו, כרטיס הביקור שיקבע אם יבואו אליך או שלא.


מה מקבלים בעיצוב ובניית אתר אצלנו:

לוגו, כן או לא?

לוגו הוא סמל שמאפיין את העסק שלך. לוגו קליט בנוי מצורה מופשטת או אותיות, בעל כמות קטנה של צבעים. לוגו טוב, הוא סמל שכל אחד יכול לצייר בעצמו בלי כשרון ציור מיוחד. לוגו מצויין, נכרת בזכרון הלקוחות והם יחפשו את הסמל הזה בכל מקום אליו יגיעו.


גם אם העסק שלך קטן, כדאי לך לעצב לוגו שיאפיין את העסק שלך. לוגו גם מראה על רצינות ומקנה לעסק אמינות וניסיון.


כיצד לגרום לאתר העסק לעבוד בשבילך?

כדי לגרום לעסק לעבוד בשבילך, צריך ליצור אתרים ידידותיים למנועי החיפוש.


מנועי החיפוש מחפשים רלוונטיות. אם הטקסטים שכותבים, בעלי משמעות, בעלי נושאים שמעניינים אנשים וכתובים יפה, נקי עם שימוש במילות החיפוש שאנשים משתמשים כדי למצוא נושאים מסויימים, מנועי החיפוש ימצאו את הדף.


כדי ליצור דפי נחיתה מוצלחים, כדאי לכתוב על הנושא תוך כדי שימוש במילות החיפוש עצמן. כדאי גם לכתוב את מילות החיפוש ככותרת ראשית כדי שהרובוטים של מנועי החיפוש ימצאו את צירופי המילים הרצויות וידרגו את האתר או הדף בראשית הרשימה.


רצוי ליצור דף נחיתה לכל נושא בנפרד. דוגמא:


למילות החיפוש "אתר אינטרנט", יהיה דף נחיתה שהכותרת הראשית יהיה "אתר אינטרנט" ובטקסט הכתוב מתחתיו, הצירוף "אתר אינטרנט" יהיה כתוב לפחות עוד פעם אחת.


אצלנו, ניתן להוסיף כמה דפי נחיתה שרוצים. ניתן לערוך ולשנות כדי ליצור את הרלוונטיות הנחוצה לך ולעסק שלך.


מאמר לדוגמא 1

מאמר לדוגמא 2

מאמר לדוגמא 3

מאמר לדוגמא 4

מאמר לדוגמא 5


סגנון נקי גלריית תמונות


סגנון נקי - כתבו עלינו

אתר גן ילדים - 16/10/2013

האתר מהמם כל הכבוד לכם!!!!


מיטל


אתר רופא אורטופד - 1/5/2016

תודה רבה על כל העזרה ועל הזמינות המהירה שלך.

למרות החששות הראשוניים שלי נראה שהתהליך לא מורכב ודי נוח. בהחלט אמליץ לעמיתיי להשתמש בשירות שלכם.

נשאר רק להמתין לעליית האתר לאויר.


אורי


אתר גן ילדים - 15/9/2013

יישר כוח על בניית האתר נראה טוב ויפה מאווד כל הכבוד!!!!!!!


סופיה


אתר גן ילדים - 17/10/2013

האתר מקסים ומסודר.


סבטלנה


אתר עיצוב פנים - 13/5/2015

תודה רבה לצוות המקצועי והנחמד. אני ממליצה בחום. האתר נבנה בקלות רבה ואני מרוצה מאוד.


חיה


אתר פינוי בינוי - 15/7/2014

תודה רבה על המקצועיות והסבלנות שהפגנתם לאורך כל הדרך. האתר נהדר וקל מאוד לתפעול.


דבצור קשר


כתובתינו: אזור התעשייה פולג נתניה
טלפון: 09-8888888
מייל: almoni@ploni.com